oblečenie

Trendy v móde pre rok 2021

Najnovšie módní trendy pre rok 2021

Aké sú najnovšie módní trendy pre rok 2021? Tento rok prináša viaceré zaujímavé a inšpiratívne módní trendy, ktoré odrážajú duch doby a osobný štýl. Jedným z hlavných prvkov, ktoré dominujú vo svete módy pre rok 2021, sú prírodné materiály a udržateľná móda. Ľudia sú stále viac oboznámení so vplyvom, ktorý má ich spotreba na životné prostredie, a preto si vyberajú oblečenie vyrobené z ekologických a prírodných materiálov.

Oprášením módních trendov pre rok 2021 je tiež príchod retro štýlu, vitajte späť 70-te a 90-te roky! Vraťme sa k neokrátkej dĺžke sukien, farebným značkám a retro vzorom. Okrem toho sa do popredia dostáva oversized oblečenie, veľké svetre a košele, ktoré nám spoločne ponúkajú komfortný a pritom sofistikovaný vzhľad.

Farby, ktoré budú dominovať v roku 2021, sú žiarivé odtiene, pastelové farby, ale aj neutrálne tóny ako bež, krémová alebo hnedá. Dôležitou súčasťou módy pre tento rok sú aj prútené tašky, vysoké topánky so štvorcovou špičkou, alebo výrazné šperky, ktoré dodajú výraz každej outfit.

Takéto sú niektoré z najnovších módních trendov pre rok 2021. Sledujte naše ďalšie články, kde sa dozviete viac o aktuálnych trendoch v oblasti módy!

Must-have kúsky do šatníka pre túto sezónu

Trendy v móde pre rok 2021 prinášajú širokú škálu štýlov a noviniek, ktoré sa stanú must-have kúskami do šatníka. Jedným z kľúčových prvkov tejto sezóny sú oversized kabáty a bundy, ktoré sa stali ikonickým kúskom celej kolekcie. Okrem toho sú tiež veľmi populárne kožené obleky a sukne, ktoré dodávajú vášmu outfitu sofistikovaný a moderný vzhľad. Ďalším hitom tejto sezóny sú topánky so štvorcovým nosom a retro vzor, ktoré dodávajú vašej nohe štýlový vzhľad a pôsobia výrazným dojmom.

Módní inšpirácie a trendy pre rok 2021

V roku 2021 očakávame množstvo nových a zaujímavých módnych inšpirácií a trendov, ktoré sa stanú hitem. Jedným z hlavných aspektov módy pre tento rok je spojenie tradičných prvkov s modernými nápadmi. Vzhľadom k súčasnej situácii je dôležité, aby móda odrážala pohodlie a praktickosť, no nezanedbávala pritom štýl a eleganciu. Čo sa týka farieb, do popredia sa dostávajú pastelové odtiene, ako sú mäta, ružová a jemné modré. Ďalšou veľkou témou sú florálne vzory a jemné prúžky, ktoré pridávajú do oblečenia ľahkosť a romantický nádych. Akcesórie tiež zohrávajú dôležitú úlohu, pričom veľké náušnice, šatky a farebné tašky sú v trende. V roku 2021 sa teda môžeme tešiť na kombináciu vintage prvkov s modernou eleganciou a praktickosťou, ktoré poskytnú priestor pre kreativitu a sebavyjadrenie v oblasti módy.